Opções Binárias

Borsada Yükseliş Devam Eder mi? | 01.04.2022 | İsmail Aslanözyar | Perihan Tantuğ* O link para o vídeo completo está no final desse artigo.
Saiba mais clicando em Robô IQ OPTION de AUTOMATIZAÇÃO de Lista de SINAIS
E conheça também sobre o Melhor Bot Para Opções Binárias 2022
Que tal um robo gratuito para IQ Option? Sistema Para IQ Option Grátis

Perihan Tantuğ moderatörlüğünde konuğumuz Stratejist İsmail Aslanözyar piyasalardaki son gelişmeleri ve merak edilen teknik analizleri değerlendirdi.

#XU100 #USDTRY #XAUUSD #XGLD #DOW30F #USGBUSD #EURUSD #XAGUSD #BTC #ETH #AVAX #ENJ #XLM #MATIC #EREGL #GARAN #THYAO #USDTRY

FXPlus ile ilgili detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, 0212 367 4700 telefon numarasını arayabilir ya da iletişim bilgilerinizi bilgi@foreks.com mail adresine gönderebilirsiniz.

Vídeo

19 Comments

  1. Borsa analizi hisse analizi böyle yapılması lazım borsa tekniğe İsmail bey çıksa yeter,diğer yorumcular gibi yok 5 lira düşmüş 3 lira ,5 lira 3 lira fark 2 lira 5+2 hisse gelebilir 7 liraya gibi yorum yapmıyor en azindan

  2. Yıllardır borsa yorumcularını dinlerim. İsmail bey kadar bu işi net anlatan ve rakam veren kimseyi görmedim. Kendine teşekkür ediyorum.

  3. Emeklerınıze sağlık.İyi ki varsınız.Sizlerden çok şey öğreniyorum.Teşekkürler…

  4. Perihan hanım sayesinde çok değerli isimleri tanıyor ve faydalanıyoruz.

  5. İsmail bey'in bence ' new age' yorum ve analizleri harika!bana yeni bakış açısı kazandırdı ve uyguluyorum; kendisinin ve sevgili Perihan hanım ın diğer hocalarla yaptığı ufuk açan programlarının sıkı takipçisiyiz.

  6. zamansallıklar her zaman tutmaz. Ama İsmail bey’in şuradan sonra güçlenir dediği senetlerden para kazandım, kendisine teşekkür ederim. Analizlerini not eder, uygularım. Perihan hanım ve emeği geçenlere de teşekkürler

Comments are closed.